Ky është vesi më i keq i Emine Toskës (VIDEO)

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Emine Toska, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive, të shtunën që sapo kaloi.

Cili është vesi i saj më i keq, a e urren veten, a ka pasur fazë depresive, kujt i bëri dhuratë për herë të fundit dhe me çka e bekoi Zoti?

Reklame

Këto por jo vetëm do t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al