Labinot Tahiri në NIN: Si do të ndikojë anulimi i dasmave?

Advertisment

Gjatë ditës së djeshme Labinot Tahiri bëri bujë me deklaratën e tij mbi anulimin e dasmave.

Të shumtë ishin ata që përkrahën këngëtarin për qëndrimin e tij se dasmat nuk duhet anuluar dhe artistët duhet mbështetur, mirëpo të tjerë u pozicionuan kundër.

Reklame

I ftuar në NIN Labinot Tahiri flet për anulimin e dasmave këtë vit dhe çfarë sektorë mund të prekë. Ai flet për faktin se kjo është një padrejtësi për artistët.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al