Lajm i fundit: Aksion policor, po arréstohen bashkëpunëtorë të ministrit Naqe Çulev

Advertisment

Sipas disa portaleve maqedonase, në këto momente është në vijim një aksion i madh policor. Sipas tyre, deri tani janë arrestuar katër bashkëpunetore të ministrit teknik, Naqe Çulev, transmeton Gazeta Lajm.

Ata dyshohen se kanë nxjerre në opinion të dhena sekrete policore dhe u janë konfiskuar celularët dhe lap topët.