Lajm i fundit: Ja çka u morën vesh Gashi e Sela sonte në Shkup!

138

Para pak pak çastesh ka përfunduar takimi mes kryetarit të Alternativës, Afrim Gashi, dhe atij të Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela. Në fokus të këtij takimi ishin zgjedhjet e ardhshme parlamentare, merr vesh Gazeta Lajm. “Me këtë rast të dy kryetarët e rikonfirmuan gatishmërinë e tyre për bashkëpunim parazgjedhor.

Ata u morën vesh që të krijohen grupe pune për t’i detajuar pikat e marrëveshjes së mundshme. Takimi është mbajtur në një restorant në Shkup”, kanë deklaruar burimet e Gazetës Lajm.