Lajm i fundit: Krisma në Çair, policia del në vendngjarje

Advertisment

Aktualisht policia po ndërhyn në territorin e komunës së Cairit pasi një grindje e ashpër dhe konfrontimi fizik eskaloi deri te gjuajtja me armë zjarri. Për momentin, nuk kemi informacione tjera se çka ka ndodhur realisht.

Sipas informacioneve që kemi ngjarja ka ndodhur para pak minutash policia menjeher ka shkuar ne vendin e ngjarjes dhe po heton rastin e plote dhe priten më shumë informacione na ndiqni ne oret ne vazhdim..shkruan portali Infomax/ transmeton tetova1