LAJM I FUNDIT: Një person në Shkup ka gjuajtur me ar më zjarri në drejtim të një furgoni me udhëtarë nga Tetova

Advertisment

Sipas informacioneve te Ministrisë së punëve të brendshme, ne Sektorin për punë të brendshme Shkup personi me iniciale A.H 30 vjeçar ka denoncuar se përderisa ka qenë duke drejtuar një furgon të tipit Wolksfagen me targa të Tetovës në të cilin ka pasur edhe persona të tjerë në Bulevardin Aleksandër Makedonski , një person me një automobil të tipit Golf i është afruar dhe ka filluar që ta ofendoj pas çka me ar më zjarri ka gjuajtur në drejtim të furgonit.

Sipas informatave të para nuk ka persona të lendur.