LAJMI FUNDIT/ 25 të vd ekur dhe 1064 raste të reja me COVID-19

Advertisment

Nga 3096 teste të bëra, 1064 kanë rezultuar pozitiv me virusin korona këto 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut.

25 pacientë kanë ndërruar jetë.

Reklame

Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 507 të shëruar./TV21