37 raste të reja me Koronavirus, 15 të sheruar dhe 2 të vdekur në Maqedoni

Advertisment

Gjate 24 ore e fundit ne RMV jane detektuar 37 raste te reja ,15 te sheruar ,dhe 2 vdekje

Prej 307 testeve te bera 37 kane rezultuar pozitiv

Reklame