LAJMI FUNDIT/ Aksident tjetër i rëndë në autostradën Tetovë – Gostivar

Advertisment

Para pak çastesh edhe një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tetovë-Gostivar, edhe ky aksident ka ndodhur në afërsi të vendit ku ndodhi aksidenti i parë i sotëm.

Në vend ngjarje kanë dalë ekipe policor dhe skuadra e zjarrfikësve, ndërkaq rruga është e bllokuar, njofton in7.

Reklame

Për momentin nuk raportohet për të lënduar apo humbje jetë, ndërkaq nga policia thonë se gjatë ditës së nesërme do të jepet raporti i aksidentit.