LAJMI FUNDIT: Juventus akord me Murinhon, telefonata e Ronaldos bindi portugezin ?

52

LAJMI FUNDIT: Juventus akord me Murinhon, telefonata e Ronaldos bindi portugezin ?

Takim Mourinho-Agneli per stolin e Juves!

Presidenti i Juventusit me miratimin e Cristiano Ronaldos kerkon portugezin si trajnerin e ardhshem!

Vete CR7 e ka telefonuar dhe i ka kerkuar te pranoje!

Komenti juaj per kete transferim te mundshem?