LAJMI FUNDIT: Përsëri zjarr mbi Kondovën, apelohet për ndihmë

35
#

Kondova para 2 vite ishte e rrezikuar nga nje zjarr masiv i cili perfshiu malin e fshatit por u rrezikuan edhe shtepite e banoreve.

Andaj ata ndjenje frike te madhe dhe apelojne te organet kompentente sa me shpejte te merren masa qe te mos perhapet zjarri edhe me shume.

Kjo fotografi eshte bere para pak çastesh ku shihet se zjarri veq se ka kapluar nje pjese te madhe dhe ende nuk eshte shuar plotesisht./tetova1