Lajmi fundit: Tërmet 2.8 shkallësh në Shkup

1008
#

Rrjeti sizmologjik i Republikës së Maqedonisë regjistroi sonte një tërmet, epiqendra e të cilit ishte në zonën e Shkupit. Tërmeti u ndje në orën 21:00 minuta dhe ishte me magnitudë 2.8 sipas riterit. /SHENJA/