Lajmi Fundit/ Çka po ndodh në Butel të Shkupit (Video)

Disa minuta më parë ka ndodhur një vr asje në Butel 2 të Shkupit. Ngjarja ka ndodhur afër restorantit “Sulltan” dhe një numër i madhë i njësitit të policisë ndodhen në terren, raporton TV21.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme i thanë TV21, se kanë pasur lajmërim për të sh tëna me armë.

Reklame

“Para 10 minutave kemi marrë lajmërim se ka pasur të sh tëna me armë në Çair. Ekipet tona janë në terren”, thonë nga MPB për TV21.

Jozyrtarisht mësohet se një person ka vd
ekur me inicialet K.I, ndërsa në terren janë tre autoambulanca.