Lajmi fundit/ Vazhdon ulja e rasteve me COVID në Maqedoni, ja sa u regjistruan sot

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedonin e Veriut janë bërë gjithsej 764 testime për koronavirus dhe janë regjistruar 100 raste të reja pozitive.

11 persona gjatë 24 orëve të fundit ndëruan jetë me virusin korona.

Reklame

Instituti i Shëndetit publik regjistroi 551 pacient që kanë fituar betejën me virusin Covid19.