Lajmi i Fundit: Para pak çastesh është shkelur një person për vd.ekje në Reçicë të Tetovës

102

Para pak çastesh një veturë Polo me targa të Tetovës ka sh kelur një person rreth 35 vjeçarë në Reçic të Tetovës.

Sipas informatave të para që posedon Televizioni Koha personi tashmë i vd.ekur është nga Shqipëria.

Sipas dëshmitarëve personi në fjalë ka nd ëruar jetë në spital, në vendgjarje kanë dalë ekipi i policisë dhe po punon për zbardhjen e rastit.