LAJMI I FUNDIT: Plagosje te ‘Rruga e Plastikave’

Para pas çastesh SHENJA mëson se te “Rruga e Plastikave” ka pasur një incident të armatosur, me çrast jozyrtarisht mësojmë se ka mbetur i plagosur një person identiteti i të cilit ende nuk dihet.

Menjëherë pas incidentit në vendngjarje kanë dalë ekipet e policisë.

Reklame

Deri në këto çaste nga MPB-ja nuk kanë dhënë asnjë detaj se kush është plagosur dhe cilat janë motivet e këtij incidenti. /SHENJA/