LAJMI I FUNDIT/Tërmeti shkund vendin, ja detajet

Një tërmet me fuqi 3.3 në shkallën Rihter u regjistrua në ora 11:35 minuta me kohën lokale në vendin tonë.

Epiqendra ishte në Shtip dhe ndjehet edhe në pjesë të tjera të vendit.