Lamtumira e fundit për Fatlumin dhe Fetijen

Advertisment

Me nderimet mortore u varrosen vëlla e motër, 8 dhe 9 vjeç, të cilët humbën jetën të dielen nga shpërthimi i një bombole gazi në fshatin Rramanli.

Fatlumi dhe Fetija janë dy nga katër vi ktimiat që ndërruan jetë në shtëpinë e dajës. Kryefamiljari Shaip Alimi 58 vjeç, nuk mundi t’i mbijetoj plagëve, ashtu si edhe mbesa tjetër 11 vjeçe.