Lazim Destani në takim vëllazëror me Presidentin Thaçi

Biznesmeni dhe filantropi i njohur Lazim Destani, që është në krye të listes së shqiptarëve më të sukseshëm në fushën e biznesit në arenën ndërkombëtare, gjatë ditës së djeshme është takuar Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, shkruan “Kosovarja”.

Përmes një postimi në faqen e tij në Instagram ku shihet bashkë me Thaçin, Destani ka treguar se ata janë takuar në hapsirat e Klubit Ekonomik të Dyseldorfit.

Reklame

Destani, që gjithashtu njihet si vizonar e mendimtar i shquar, ka thënë që takimi me Thaçin ishte vëllazëror.

Ja postomi i plotë: