Ledina Çelo duket mahnitëse në fotografitë e fundit (FOTO)

Advertisment
HTML Image as link

Ledina duket mahnitëse në fotografitë e fundit.

Këngëtarja Ledina Çelo është goxha aktive së fundi në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet joshëse.

Reklame

Ajo së fundi ka ndarë disa fotografi, në të cilat pozoi e veshur me një bluzë të zezë dhe pantallona të shkurtër, teksa vuri në plan të parë këmbët s eksi.

Përmes këtyre imazheve, ku këngëtarja thekson figurën e përsosur trupore, ajo paralajmëroi diçka të re, por nuk dha shumë detaje.