Leonora Jakupi vjen edhe me një ndryshim tjetër në dukje, mahnit me këtë paraqitje (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, është emri më i dashur për publikun.

Leonora tani numëron një numër të madh fansave në Instagram, aty ku edhe është aktive me imazhet nga më të ndryshmet.

Së fundi, ka publikuar disa fotografi ku mezi njihet dhe si gjithmonë duket e kuruar deri në detajin më të vogël.

Kujtojmë se, Leonora Jakupi ka kohë që i ka munguar publikut me projekte muzikore./Blic