Luana e “kall” Instagramin me foto nga Dubai

Advertisment

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ka vazhduar me foto tepër provokative në rrjetet sociale

Luana është duke vazhduar me foto tejet seksi që i ka nis që me fillimin e këtij viti.

Reklame

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur është në Dubai që nga fillimi i këtij viti, derisa bashkë me të janë parë edhe Geti dhe motra e saj Marina.

Por, Luana nuk dihet a është vetëm në këtë udhëtim apo me të ka udhëtuar edhe i dashuri i saj.

Nuk dihet çfarë do të bëj Luana pas kësaj vizite, por me siguri që bukuroshja shqiptare do të lansojë ndonjë këngë të re apo do të fillojë me emisionin e saj shumë të ndjekur, “Shiko kush luan”.