Luana shfaqet plot stil rrugëve të Tiranës (FOTO)

Moderatorja dhe këngëtarja e mirënjohur, Luana Vjollca njihet për stilin e saj unik dhe me shumë shije, shkruan “Kosovarja”.

Ajo në çdo paraqitje të saj shfaqet e kuruar deri në detaje dhe me veshje nga markat më të njohura.

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Sot ajo ka publikuar në Instagram disa fotografi, ku duket shumë elegante dhe me stil.

Me një mantel nga marka “Trench London”, syze nga “Gucci” ajo duket si zonjë teksa ka dalë në Tiranë.

Bukuroshja ka nisur muajin Mars shumë bukur. /Kosovarja