Luana Vjollca ia huq me fotoshop, duke u munduar ta zmadhojë… e deformon pasqyrën (FOTO)

Advertisment

Luana Vjollca njihet si ndër prezantueset më seksi në ekranin shqiptar. Në secilën foto që ajo poston, bien në sy linjat e saj trupore.

Por, vetë Luana duket se nuk është fort e kënaqur me formën e fizikut të saj. Madje, në një fotografi që ka publikuar së fundi, ajo ka përdorur edhe fotoshop.
Në këtë foto, Luana ka përdorur fotoshopin te pjesa e gjoksit, por e ka “tradhtuar” pasqyra që gjendet pas saj.

Reklame

Kjo gjë u ka rënë në sy edhe komentuesve, të cilët kanë bërë shaka me këtë veprim të saj.

“…yll i shtrémbuar 🤣🤣🤣 paska deformu dhe pasqyrén, po cnje kshtu ti moj moter”, ka shkruar një prej komentueseve.