Luana Vjollca merr gjithë vëmendjen e veshur në fustan të zi (FOTO)

Ajo tashmë është njëra prej moderatoreve më të përfolura shqiptare dhe jo më kot.

Artistja nga Shqipëria, Luana Vjollca, vazhdon të marrë vëmendje të madhe gjatë emisionit të saj “Shiko kush Luan”, shkruan portali arbresh.info

Luana së fundi ka zgjedhur të publikojë fotografi dhe video, në të cilat shfaqet e mrekullueshme e veshur me fustan të zi teksa vë në pah linjat e saj superseksi.

 

Kujtojmë se ditë më parë bukuroshja ka qëndruar në Emiratet e Bashkuara Arabe, nga ku ka publikuar fotografi të shumta. /arbresh.info/