Luana Vjollca në ditëlindjen e saj njofton projektin e ri në TV Klan

Luana Vjollca sot feston ditëlindjen e 31-të.

Në këtë datë të veçant për të, bukuroshja shqiptare ka vendosur të nënshkruaj marrëveshjen me TV Klan, për të nisur një projekt të ri televiziv.

“Përherë dëshiroj që në diten time të lindjes dhuraten t’jua bej unë 🙂
E lumtur ta ndaj me ju që rikthehem aty ku përkas, në skenë, në ekranin gjigand të TV Klan për tu takuar sëbashku primetime më atë që jam e bindur do të jetë programi juaj i preferuar sërish! Ju jeni arsyeja dhe motivimi im, secili prej jush që më ka kerkuar vazhdimisht te rikthehem, uroj tjua shpërblej” shkruan Luana në njoftim.