Luana Vjollca në si klet, era i ngre fustanin dhe del fushë (Video)

Luana vjollca pati një moment ‘Marilyn Monroe’, teksa pozonte para kamerës përpara puntatës së sotme të “Shiko kush luan”. Moderatorja shfaqet e veshur me një fustan të zi shumë elegant, me një të çarë anash.

Në momentin kur Luana rrotullohet, era ia ngre fustanin dhe e tregon fushë. Moderatorja menjëherë e ul fustanin, megjithatë ndjekësve nuk u ka shpëtuar ky moment.
Kujtojmë që Luana është rikthyer pas pushimeve në Dubai të cilat i kaloi në shoqërinë e partnerit Krenarit, Marinës dhe Getit.

Mbrëmjen e sotme do jepet puntata e fundit e këtij sezoni të “Shiko kush luan” dhe të ftuar do jenë Ermal Mamaqi me aktorët e “I love Tropoja” dhe Getoar Selimi me Majkun.

VIDEO:  https://www.instagram.com/p/B7LSwrjnfsH/?utm_source=ig_embed