Luana Vjollca shpenzon afro 4 mijë euro për paraqitjen e fundit (FOTO)

Luana Vjollca ka shijen e shtrenjtë për rrobat që ajo vesh.

Luana Vjollca shpenzon shuma të mëdha për rrobat që vesh në ekran.

Reklame

Moderatorja shqiptare njihet për shijen që ka sepse shpesh herë komentohet për veshjet e saj në emisionin televizion.

Së fundmi ajo është përfolur për veshjen e shtrenjtë e cila i kushtoi rreth 4 mijë euro.

Fustani i saj kushtoi 1,350€ kurse xhaketa e saj 1,698€ dhe këpucët kanë çmimin prej 575€./Lajmi.net