Luana Vjollca tregon kush është ‘mbretëresha’ (FOTO)

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar. Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në publik është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse.

Luana është shumë aktive me postime në rrjete sociale. Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan në ngjyrë të zezë e me këtë pamje ajo ka befasuar ndjekësit.