Luana Vjollca duket në super formë, shkëlqen me poza nga Dubai (FOTO)

Advertisment
HTML Image as link

Luana Vjollca duket shumë atraktive sonte.

Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, të cilën e realizoi gjatë pushimeve në Dubai, shkruan lajmi.net.

Reklame

Moderatorja ishte veshur me një fustan vjollcë dhe rozë, i cili ia theksonte format trupore ajo.

Edhe kësaj radhe, ajo dukej në top-formë me këtë paraqitje, ndërsa pranoi komente të shumta nga ndjekësit.

Për ndryshe, Luana përmbylli një vit shumë të suksesshëm, ndërsa ka paralajmëruar gjëra të mëdha edhe për vitin e ardhshëm. /Lajmi.net/