Luana Vjollca duket në super formë, shkëlqen me poza nga Dubai (FOTO)

Luana Vjollca duket shumë atraktive sonte.

Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, të cilën e realizoi gjatë pushimeve në Dubai, shkruan lajmi.net.

Moderatorja ishte veshur me një fustan vjollcë dhe rozë, i cili ia theksonte format trupore ajo.

Edhe kësaj radhe, ajo dukej në top-formë me këtë paraqitje, ndërsa pranoi komente të shumta nga ndjekësit.

Për ndryshe, Luana përmbylli një vit shumë të suksesshëm, ndërsa ka paralajmëruar gjëra të mëdha edhe për vitin e ardhshëm. /Lajmi.net/