Lule Mustafën nuk e keni parë kurrë të veshur kaq shkurt (FOTO)

Është më e vogla mes motrash. Meqë është sugarica e shtëpisë, shpesh edhe e kanë përkëdhelur më shumë.

Kjo është këngëtarja Lule Mustafa, këngëtare e njohur tashmë, e nga publiku e identifikuar edhe si motra e Sahides e Safetës.

Reklame

Disa herë, Lulja është komentuar edhe për stilin më avangardë, ndryshe nga stili që kanë motrat e saj më të mëdha.

Në një nga fotot e fundit, Lule Mustafa shfaqet e veshur më shkurt se kurrë, duket moderne dhe mjaftë bukur.

Ajo, tashmë është e fejuar dhe mes miqsh thuhet se po planifikon martesë./Kosovarja/