M.AGJIKE/ Shqipëria sh.ënon golin e katërt me super Cikalleshin (VIDEO)

73

Spektakël në “Elbasan Arena” Shqipëria ka arritur të sh.ënoje dhe g.olin e 4 dhe të sigurisë për ba.llë Islandës.

Ësht.ë Cikalleshi që ka t.ronditur rrj.etën në minutën e 83’ por meritë patën dhe Memushaj me Roshin.