Majk duke ironizuar me gjendjen momentale : A po mendoni se një maskë j’u shpëton nga vdekja?

Advertisment

Majk ka ironizuar me postimin e bërë së fundmi.

Postimet e Majk gjithmonë marrin vëmendje në mediat rozë pasi ai çdo herë lëshon ndonjë mesazh në to, dhe një gjë të tillë ka bërë sërish, shkruan lajmi.net.

Reklame

Reperi ka publikuar një shkrim në Instastory ku ironizon me gjendjen momentale të pandemisë, ai shkruan “Ende mendoni se një maskë iu shpëton nga vdekja”?

Ndonëse, pandemia ka pezulluar aktivitet artistike të shumë artistëve, Majk ka qëndruar aktiv edhe në këtë periudhën kënga e tij e fundit titullohet ‘Serenatë’. /Lajmi.net/