Maqedoni, gjobiten 733 persona për mosmbajtje të maskës mbrojtëse

Policia ka gjobitur 733 persona për mosmbajtje të maskës mbrojtëse.

Ministria e Brendshme u bën apel qytetarëve që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria për t’u ballafaquar me COVID-19./Telegrafi/

Reklame