Maqedonia e Veriut, vendi me më shumë viktima në rajon nga Koronavirusi (VIDEO)

Advertisment

Maqedonia e Veriut ka më shumë viktima nga koronavirusi për numrin e përgjithshme të banorëve, krahasuar me vendet fqinje, Shqipërinë, Kosovën dhe Serbinë.