Marina dhe në një FOTO me shami, ja çfarë i komenton Stresi

Stresi ka diçka për t’i thënë Marinës për foton, në të cilën u shfaq e mbuluar. Marina Vjollca vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar të ekranit shqiptar. Së fundi, moderatorja publikoi një fotografi atraktive, në të cilën u shfaq e veshur me një kostum të kuq.

Por, ajo që mori vëmendjen në këtë imazh ishte shamia që e kishte vendosur në kokë, teksa po konsumonte shisha. Në mesin e shumë komenteve, nuk mungoi as ai i reperit Stresi, i cili shkroi “Mashallah motra ime”.

Reklame