Marina Vjollca merr vëmendjen me fustanin e shkurtër (FOTO)

Bukuroshja Marina Vjollca është një nga prezantueset shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, shkruan portali arbresh.info.

Reklame

Bukuroshja e ekranit, së fundi ka publikuar disa fotografi ku po duket tejet e bukur e rrezatuese me një fustan shumëngjyrësh.