Marina Vjollca nuk njihet në fotografinë e fundit

Advertisment

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë bjonde. Por, prezantuesja e njohur shqiptare Marina Vjollca, ka guxuar të ndryshojë dhe është bërë zeshkane.

Në fakt, ajo ka vënë një parukë të zezë dhe ne mezi e njohëm.

Reklame

“Më vjen mirë që ju njoha”, ka shkruar ajo poshtë imazhit i cili nuk shpëtoi pa një koment nga burri i saj, Getoar Selimi.

“Sa i ngjan gruas time”, ka shkruar reperi.

Si ju duket, më mirë zeshkane apo bjonde?/Prive.al