Mbrëmë u privua nga liria i riu nga Radusha, ja arsyeja

Mbrëmë rreth orës 22, në afërsi të fshatit Vratnicë pjestarët e policisë nga Stacioni policorë për mbikqyrje kufitare Rogaçevë, e kanë privuar nga liria 19 vjeçarin B M nga Radusha e Shkupit.

Gjatë kontrollit të kryer ndaj tij, tek 19 vjeçari është gjetur ma rihuanë, njofton portali tetova1.

Reklame

“I njëjti është dorëzuar dhe mbajtur në Stacionin policorë Tetovë, për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit, me ç’rast do të përgaditet edhe parashtresë adekuate”, njoftuan nga SPB Tetovë.