Mbytet një pushues nga Kosova në plazhin e Velipojës

Advertisment

Një pushues nga Kosova, ende i paidentifikuar ka humbur jetën sot në plazhin e Velipojës.

Mësohet se 75-vjeçari ka shfaqur probleme shëndetësore teksa ishte në ujë dhe ndonëse u nxor i gjallë në breg, ai ndërroi jetë pa mundur të marrë ndihmën mjekësore.

Reklame

Trupi i pajetë do të dërgohet në morgun e spitalit rajonal të Shkodrës./tch/