Me këtë fustan unik Violeta paraqitet nga Gjermania (FOTO)

Violetë Kukaj tashmë është duke e shijuar shumë mirë jetën private dhe karrierën, shkruan “InfoKosova”.

Pas lajmeve të shumëta që pushtuan muaj më parë portalet, për ndarjen nga burri i saj, Violeta tashmë është stabilizuar dhe është mësuar me këtë gjendje që ndodhet tani.

Reklame

Ajo ka filluar që të frekuentoj edhe shtetet tjera për koncerte, së fundmi ndodhet në Gjermani, ku dhe është shfaqur e rregulluar bukur dhe e veshur me një fustan që po i rri aq mirë këngëtares.

Pamja e saj duket shumë e bukur dhe unike, me këtë pamje Violeta sigurisht sonte do të paraqitet para fansave të saj në Gjermani./InfoKosova/