Me këto fjalë e uron Afërdita Demaku vajzën me rastin e diplomimit (FOTO)

Advertisment

Afërdita Demaku është këngëtare shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Duke qenë e veçantë në secilin zhanër që këndon, kjo e ka bërë të jetë shumë e kërkuar brenda e jashtë vendit, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Ajo është e dalluar edhe si nënë e përkushtuar ndaj fëmijëve të saj e që mundi po i kthehet ashtu siç është më së miri.

Sot ajo ka pasur një arsye të madhe të krenohet me vajzën e saj, Donën.

Edhe pse e re në moshë Dona ka arritur të diplomoj në New York duke i bërë krenarë të gjithë me të.

Këtë çast Afërdita e ndau edhe me ndjekësit e saj në Instagram duke shkruar fjalët emocionuese dedikuar asaj.

“Urime diplomimi Dona jeme
Te deshirojm shendet e shume suksese edhe ne sfidat e radhes!
Jemi krenar dhe shume te lumturte presim me pa durim te kthehesh nga Amerika në Kosove”, ishte mbishkrimi i imazhit duke bërë të ditur se po i mungon shumë./Kosovarja/

FOTO: https://www.instagram.com/p/B_-AUQlJKYP/?utm_source=ig_embed