Me këto fjalë, Gold AG e uron muajin e shenjtë të Ramazanit

Advertisment

Muaji i shenjtë i Ramazanit fillon nga nesër.

E duke qenë se është një prej emra e të estradës i cili i përfill rregullat e Islamit, nuk ka pasur se si të mungoj një urim nga reperi Arian Agushi, i njohur ndryshe si Gold AG.

Reklame

Ai zgjodhi ta publikoj një foto të veten dhe pranë postimit i ka shkruar edhe disa fjalë.

“URIME MUAJI I BEKUAR I RAMAZANIT ❤️ FALEMINDERIT ZOT 🤲🏼”, u shpreh Goldi e pranë postimit nuk kanë munguar as urimet e fansave.