Me në fund Big Mama publikon foto me ‘burrin’ e saj, përshkimi që i bën tërheq vëmendjen

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama gjithmonë bën veprime që bie në sy, duke kaluar në lajm.

Ajo me postimet e shumta në rrjete sociale, po zgjon kureshtje rreth jetës private.

Edhe pse ende nuk është e martuar, Big Mama kohëve të fundit ka publikuar disa foto të cilat i përshkrante si ‘nata e fundit e beqarisë’.

E kjo bëri që shumë njerëz të mendojnë se Bigu është martuar.

Ndërsa nbrëmë ajo publikuar një foto në krahët e një mashkulli, të cilën e përshkruan me loqkaman e me zemër.

Duket se mashkulli në foto ja ka marrë zemrën Bigut.Shumë shpejt do të kuptojmë se si qëndron e vërteta mes këtij bukuroshi dhe Big Mamës.