Me një hurme dhe pak ujë, kështu bën iftar futbollisti i Besiktasit (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Nga ora 19:30, Besiktas dhe Hatayspor nisin ndeshjen e vlefshme për xhiron e 39-të në Superligën e Turqisë.

Pak para ndeshjes, futbollisti i Besiktasit, Rachid Ghezzal bëri iftar, shkruan IndeksOnline

Reklame

28-vjeçari nga Algjeria, mori një hurme, piu pak ujë dhe bëri iftar në mes të fushës.

PAMJE: