Me të mbërritur në Gjermani, Azet i bën vetes super dhuratë!

Reperi Azet sot është kthyer në Gjermani.

Pas afro dy javësh në Kosovë ku edhe xhiroi videoklipin e ri të këngës në bashkëpunim me Taynën, ai i është rikthyer përditshmërisë.

Reklame

E me të mbërritur e ka pritur një befasi!

Pasi e ka porositur, reperi ka bërë të tijin një Mercedes S Class S500, prodhim i vitit 2021.

Vetura është e personalizuar dhe ka shtesa extra të cilat kanë bërë që çmimi të jetë edhe më i lartë se për një “S Class S500” normal, i cili edhe pa modifikimet shtesë ka një shifër marramendëse prej rreth 110,000 eurosh.

Ta gëzojë! /Prive.al