Meda dhe Miloti shfaqin momente lumturie pranë bashkëshorteve (FOTO)

AdvertismentCustom Text

Meda vazhdon të konsiderohet si këngëtarët më të mirë të skenës muzikore.

Ai përveç profesionit është i përkushtuar edhe në jetën private, duke shetitur në vende të ndryshme së bashku me gruan, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Custom Text

Këto ditë vikendi dyshja ndodhen në Gjermani, ku atje janë takuar me yllin kosovar të futbollit Milot Rashicën.

Çiftet nuk e kanë lënë anash edhe momentit e shkrepjes së fotografisë të cilët e kanë ndarë në rrjete sociale.

Se sa bukur duken mund t’i shihni në imazhin në vazhdim. /Koosvarja/