Meda publikon video me bashkëshorten dhe djalin teksa shijojnë pushimet në Dubai (VIDEO)

Këngëtari Meda së bashku me familjen e tij po shijojnë pushimet në Dubai.

Nga atje të dy kanë publikuar imazhe të ndryshme e para pak minutash Meda e publikoi një video ku shfaqen me djalin e tyre të vogël.

“Me sugarin tonë”, ka shkruar ai pranë publikimit të videos.

Ndryshe kujtojmë se Meda e ka pasur verën e ngarkuar me data, e edhe për festat e fundvitit ka punuar pa ndalë, andaj duket se edhe e ka merituar një pushim të tillë me më të dashurit.

VIDEO: https://www.instagram.com/p/B7oozO6Ic6T/?utm_source=ig_embed