“Mehmet Kosova” po bëhet baba për herë të parë

Advertisment

Kenan Imirzalioglu i njohur për publikun shqiptarë si “Mehmet Kosova” së shpejti pritet të bëhet baba për herë të parë.

Mësohet se Sinem Kobal, e martua me aktorin turk në vitin 2016, është 4 muajshe shtatzënë dhe pret një vajzë.

Reklame

Çifti që do të bëhen prindër pas 4 vitesh martesë ndan lajmet vetëm me familjen e tyre dhe miqtë më të afërt.

Ndërkohë që aktori ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri televiziv, por sipas mediave turke ai shumë shpejt do të filloj punën për një serial të ri.