Melania “harron” Trump, fotografohet krah për krah me ushtarin

Advertisment

Melania Trump u fotografua krah për krah me një ushtarak dhe qëndroi larg presidentit gjatë ceremonisë së vendosjes së kurorave në Ditën e Veteranëve.

Zonja e parë u shoqërua nga një ushtarak, i cili mbante maskë në fytyrë, teksa shoqëronte Melanian gjatë vizitës në Varrezat Kombëtare të Arlington.
Ky ishte angazhimi i parë publik i Donald Trump që pas humbjes në zgjedhje. As Melania dhe as presidenti Donald Trump nuk kishin maska.